FAIRY / JAR PLATINUM ALL IN ONE LEMON 125 SZT

FAIRY / JAR PLATINUM ALL IN ONE LEMON 125 SZT

  Cena brutto:73,9980,00 zł

  Zapytaj o produkt
  • GWARANCJA ORYGINALNOŚĆI

  • NAJNIŻSZE CENY

  • NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA ZAMÓWIONEGO TOWARU

  FAIRY / JAR PLATINUM ALL IN ONE LEMON 125 SZT

  Cechy produktu:

  Usuwanie zabrudzenia
  Czyszczenie tłuszcz z filtra
  Ochrona szkło
  Idealny połysk
  Łatwość użycia
  Ochrona srebra
  Zapobieganie powstawaniu kamienia
  Wspomaganie płukania naczyń

  Tabletki Jar Platinum są silnie skoncentrowane i łączą w sobie funkcję kilku środków. Szybko rozpuszczają się w wodzie, skutecznie myją naczynia oraz czyszczą mechanizmy zmywarki z tłuszczu.

  Sposób użycia: Umieść jedną tabletkę w komorze dawkowania i zamknij, nie rozrywaj i nie przebijaj folii, w której jest tabletka. Po każdym użyciu zamknij opakowanie zamknięciem strunowym i chroń przed wilgocią.

  Kapsułki do zmywarki FAIRY/ JAR Platinum All in One dają Ci pewność, że możesz ugotować to, co chcesz, mając pewność, że łatwo wyczyścisz nawet najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia. FAIRY / JAR Platinum All in One poradzą sobie resztkami makaronu, ryżu, jajek czy mięsa, a unikalna płynna formuła kapsułki z łatwością poradzi sobie z tłuszczem i olejem pozostawiając czyste naczynia. Ponadto kapsułki FAIRY / JAR Platinum All in One pomagają usuwać tłuszcz nawet z trudno dostępnych części zmywarki dzięki czemu zarówno naczynia, jak zmywarka będą lśniły czystością.

  FAIRY / JAR Platinum dodatkowo czyści zmywarkę i zapobiega osadzaniu się kamienia tabletkę należy umieścić w komorze dawkowania i zamknąć, nie należy rozrywać ani przebijać folii w której jest tabletka. Po każdym użyciu wystarczy zamknąć torbę z tabletkami zamknięciem strunowym.

  Zapraszamy do dodania opinii o FAIRY / JAR PLATINUM ALL IN ONE LEMON 125 SZT

  (5/5)